Möt vårt team

Mia Lundin

Grundare

Zeinab Daugaard

VD

Titti Hallberg

Verksamhetschef titti.hallberg@hercare.se

Carina Henningsson

Läkare med specialist kompetens inom invärtesmedicin

Ella Hallberg

Läkare med specialområde allmänmedicin

Katarina Englund

Specialist i Gynekologi och Obstetrik

Judith Bimberg

Läkare med specialist kompetens inom invärtesmedicin och benhälsa

Maria Graflind

Leg. Sjuksköterska maria.graflind@hercare.se

Mia-Maria Löfstrand Hedblom

Barnmorska mia-maria.hedblom@hercare.se

Anna-Maria Kullman

Leg. Sjuksköterska mia.kullman@hercare.se

Paulina Heinonen

Leg. Sjuksköterska paulina.heinonen@hercare.se

Antonia Armini

Leg. Sjuksköterska antonia.armini@hercare.se

Molly Nord

Näringsterapeut

Markus Mattiasson

Hälsocoach/näringsterapeut markus.mattiasson@hiscare.se

Ellinor Lidén

Hälsocoach/näringsterapeut

Carina Landin

Mindfulnessbaserad samtalsterapeut och leg. Arbetsterapeut

Charlotte Falkerhorn

Admin/Receptionist